Rafał Markiewicz

„Dobra wibracja” dla moich klientów

„Dobra wibracja” dla moich klientów

WAŻNE! Obecny moment nie jest łatwy dla wielu z nas. Znaleźliśmy się w nowej i nieznanej sytuacji. Czasami jesteśmy zagubieni, czasami potrzebujemy wygadania, a czasami potrzebne nam spojrzenie z innej perspektywy. Bywa też tak, że chcemy aby ktoś po prostu powiedział nam „Spokojne, dasz radę” 😉

Klienci, którzy są u mnie w procesie coachingowym dobrze wiedzą, że jeśli jest taka potrzeba możemy zorganizować sesję w trybie „Emergency!” i przedyskutować szybko problem i rozwiązanie.

Od dziś do 27.03 moim OBECNYM i BYŁYM KLIENTOM oferuję coś specjalnego: „Dobrą wibrację” ✨podczas rozmowy telefonicznej. Robię to zupełnie za darmo, bo to jest mój wkład w pokonywanie tego paskudztwa z koronie.

Pamiętaj – „Dobra wibracja” to nie sesja coachingowa, ale chwila rozmowy dla wzmocnienia ducha i przekazania odrobiny dobrej energii, której miewam w nadmiarze.

Pamiętaj – nie jestem psychologiem ani lekarzem, ale Twoim certyfikowanym coachem, który pomógł Ci przejść przez zmianę lub rozwiązać nurtujący Cię problem.

Pamiętaj – mam swoją pracę i umówione sesje coachingowe. Chcesz skorzystać z opcji „Dobra wibracja” ślij  SMS’a lub maila na adres kontakt@rafalmarkiewicz.pl abyśmy mogli ustalić dogodną porę rozmowy.

I wreszcie pamiętaj, aby rozróżniać to na co masz wpływ od tego na co wpływu mieć nie możesz. Zachowuj spokój i z głową inwestuj swoją energię. 🍀 🌈

 

Rafał Markiewicz - coach - coaching - rozwój - osobisty - koronawirus - dobra wibracja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *